26 Ağustos 2013

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

17/09/2012 tarihinde ING Bank’tan ihtiyaç kredisi kullandım ve banka tarafından bildirilen
iban no ile başka banka üzerinden EFT ile aksaksız olarak ödedim. 20/08/2013 tarihinde cep telefonuma gelen aylık taksitiniz ödenmedi. SMS üzerine yaptığım incelemede 12/08/2013 tarihinde hesaba yaptığım EFT’den 49. 9 TL hesap işletim ücreti kesildiği ve bu nedenle bakiyemin yetersiz kalması nedeniyle aylık taksitin ödenmediği bildirildi.

Kredide zaten dosya masrafı ve sigorta adında 300 + 94,73 TL kesinti yapan banka habersiz kendi
tarafından taksit ödemesi için verilen hesaptan işletim ücreti keserek ve bunu da aylık taksit ödemesini gecikme faizi ile benden tahsil etmektedir. Şikayetçiyim.

Önal 88 Okunma

Cevaplar

 • Önal 20 Eylül 2013

  Müşteri hizmetleri telefonla arayarak kesilen hesap işletim ücretini iade edildiğini bildirmesine rağmen iade edilmemiştir.

 • Önal 03 Eylül 2013

  3 sonra ING Banka yetkilileri arayarak kesilen yıllık hesap işletim ücretimin iade edildiğini ve kredi gecikmesi nedeniyle faiz alınmayacağı ,ayrıca kara listeden çıkartılacağımı bildirdiler. Zaten doğru olanda buydu. Teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Sn Önal Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Sn Önal Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön