08 Mayıs 2013

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Yıllardır müşterisi olduğum ve hala kredi ödemesi yaptığım ING Bank benden hesap işletim ücreti kesmiş. ING Bank ile birdaha kesinlikle çalışmam.

Şeyhmus 42 Okunma

Cevaplar

  • Şeyhmus 13 Haziran 2013

    İNG BANK' A YAPTIĞIM HESAP İŞLETİM ÜCRETİ (İKİ AYDIR KESİLİYOR) ŞİKAYETİM SONUCUNDA BANKA TARAFINDAN ARANIP GÜNLÜK PAKETE ÜYE OLURSAM HESABIMDAN KESİLEN HESAP İŞLETİM ÜCRETLERİMİN TARAFIMA İADE EDİLECEĞİ SÖYLENMİŞTİ.GÜNLÜK PAKETE ÜE OLMAMA RAĞMEN HENÜZ HESABIMDAN KESLİEN HESAP İŞLETİM ÜCRETLERİ ÖDENMEDİ.BU KONUNUN ACİL ÇÖZÜLMESİNİ İSTİYOR CEVABINIZI BEKLİYORUM.GÜVENİMİ SARSMAYIN LÜTFEN

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Şeyhmus E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sn Şeyhmus E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön