24 Ocak 2014

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı

ING Bank hesabımdan bilgim olmadan paramı almış. Hesabımı sorgulatmasam hiçbir bilgi vermeden paramı kendi hesaplarına aktarmışlar. Binlerce milyonlarca insandan bunu yapsalar dudak uçuklatıcı bir meblağa çıkıyor. Yetkililerin bu para kaçırma olayına bir çözüm bulmasını istiyorum. Yanıltıcı reklamlara da inanılmasını istemiyorum.

Kredi çekerken hesap işletim ücretinin kesilmeyeceğini söyleyen yetkililer hala hesap işletim ücreti kesiyor. Ayrıca ayda 12.44 TL yani yılda 144 TL'den fazla.

Sedat 61 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Sedat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Sedat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön