21 Eylül 2013

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Kredi geri ödemesi amacıyla kullanılan ING Bank İzmir Üçkuyular şubesindeki hesabımdan, 10/06/2013 tarihinde 49 ,98 TL. 02/07/2013 tarihinde 0,87 TL ve 20/09/2013 tarihinde 49.98 TL tutarında hesap işletim ücreti kesilmiştir. Hesap işletim ücreti kesintileri 4077 sayılı yasaya göre haksızdır. Kesilen toplam 100,83 TL hesap işletim ücretinin hesabıma iadesini talep ediyorum. Aksi halde hakkımı hukuki zeminlerde arayacağımı bilginize sunuyorum.

Murat 88 Okunma

Cevaplar

  • Murat 02 Ekim 2013

    Banka soruna çözüm üretti fakat bir daha hesap işletim ücreti kesintisi yapılmaması için destek hesap açmamı önerdiler.Fakat şimdide destek hesap açma talebim reddediliyor.

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Murat Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sn Murat Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön