ING Bank Hesabımdan Habersiz Para Kesilmiş!

Erdal A. |

Benden almış oldukları haksız ve yasal olmayan dosya ücretini tüketici koruma hakem heyeti raporuyla geri iadesini kazanmış olmama rağmen iade edilen paradan yani hesabım dan benden habersiz 50 tl kesmiş ING Bank.

Bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır ki müşteriden habersiz müşterinin hesabından para kesiyor hiç bir yasal dayanağı olmadan haksız kesilen tüm ücretlerin iadesini istiyorum. Bu haksızlık karşısında tüm yasal haklarımı kullanıp bir de bu konuyu gerek BDDK'ya vererek Bankalar Birliği tüketiciyi korumaya ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bu haksızlığın giderilmesi için başvuracağım.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  15:25

  Müşterimiz Sn Erdal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/05/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.

 • Erdal A.
  06 Mayıs
  10:18

  İng bankasi kesinlikle musterileri ugradiklari haksizlik karsisinda hic yardimci olmuyor hem haksizlik yapip musteriden habrsiz hesabindan para kesiyor kesinlikle ing bankasinin hic bir hizmetinden memnun degilim uluslar arasi faliyet gosteren bir bankanin turkiyede ki musterilerine boyle haksiz hic bir yasal dayanagi olmadan musteriden habersiz hesabin dan para kesmesi cok ama cok yadirganacak bir durumdur yapmis olduklari bu usulsuz hesapdan gizlice parayi hangi yasa kapsaminda kesiyorlar kendilerinden ogrenmek istiyorum

 • 06 Mayıs
  09:00

  Sn Erdal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.