09 Temmuz 2013

ING Bank Hesabımdan Fiş İptal Bedeli Ücreti Kesildi!

Hesabımdan 5.25 TL fiş iptal bedeli adı altında para kesmişler bu nedir diye müşteri hizmetlerini aradım. Biz bilmiyoruz şubenizle görüşün dediler. Peki dedik şubeyi arayalım. ING Bank Alsancak şubesi telefonlarının fişini çekti herhalde ulaşamıyoruz, açmıyorlar telefonları. Konuyla ilgili web sitesinden şikayet maili yazayım dedim. Web sitesinin ilgili bütün sayfaları çalışmıyor. Müşteri numaramı kabul etmiyor.

Bunlarda işler tersine yürüyor herhalde teknoloji ilerleyeceğine geri gidiyor. Birde telefon açıp memnuniyet anketi yapıyorlar. Maaşlarımız bu bankaya yattığı için mecburen müşterisiyim. Aksi taktirde önünden bile geçmem.

Burcin 70 Okunma

Cevaplar

 • Burcin 15 Temmuz 2013

  Geri bildirimleri olumluydu...

 • ING Bank Temsilcisi09 Temmuz 2013

  Sn Burçin C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/07/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Burcin 09 Temmuz 2013

  Şu matbu mesajlardan kurtulursanız daha samimi olur diye düşünüyorum.

 • ING Bank Temsilcisi09 Temmuz 2013

  Sn Burçin C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön