20 Mart 2013

ING Bank Hesabımdan Bonusların Çekilmesi!

ING Bank bonus kredi kartımda birikmiş olan günlük hesap bonuslarını 25. 02. 2013 tarihine kadar kullanınız, yoksa geri alınacaktır şeklinde mesaj aldım. Bunun üzerine 24. 02. 2013 tarihinde kullanılması gereken miktardan daha fazlasını market alışverişinde bonus olarak kullanmama rağmen, bir hafta sonra kartımdan bonuslar geri çekildi.

Bunun üzerine banka müşteri hizmetlerine ulaşarak şikayetimi ilettim ancak üzerinden 3 hafta geçmesine rağmen banka işlemi hala sonuçlandıramadı. Sanırım , işi uzatarak bonus miktarını iade etmeyecekler. Ayrıca kendilerinden kaynaklı bu küçük sorunu bile 3 hafta içerisinde çözemeyen ING Bank'ı kınıyorum.

Bora 31 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Mart 2013

    Sn Bora A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Bora20 Mart 2013

    Bankaya maduriyetimi belirttikten sonra 2 defa daha aradım, ancak 3 hafta geçmesine rağmen hala inceleniyor cevabı alıyorum. Hiç bir banka çalışanı bilgi veremiyor, bankadan da bu konuda bir dönüş almadım. İnceleme sonucunun ne zaman cevaplanacağını merak ediyorum. Bankaya iletişime geçince hiç bir şekilde cevap alamıyorum, bu nedenle buradan derdimi anlatmak istiyorum.

  • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn Bora A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön