23 Ocak 2014

ING Bank Hesabımdan Bilgim Dışında Başkasının Faturası Ödenmiş

Daha önce de buraya şikayetimi anlatmış olmama rağmen hiçbir şekilde bir sonuç alamadım. İzmir Bostanlı şubesi ING Bank'tan çekmiş olduğum kredinin ek hesabından, krediyi almamızda yardımcı olan bireysel banka yetkilisi B*** A. isimli bayan benim kredimin ek hesabından başka bir telefon numarasının faturasını 4 ay boyunca ödenerek beni mağdur durumda bırakmışlardır.

Bunun üzerine ING Bank'tan gelen bir telefonla, bankaya gidip durumu bana anlattılar. Fakat sadece anlattılar kesinlikle sorunumu çözmediler. Bir kaç tane acil mail attıklarını söyleyen diğer banka yetkilisi Z*** Y. isimli bayan elimizden daha başka bir şey gelmiyor diye beni gönderdi. Mağdur bir durumdayım.

Şemsi 87 Okunma

Cevaplar

  • Şemsi 23 Ocak 2014

    Size inanmıyorum.Kesinlikle ilgilenilmiyor.Kaç kez geldim bankaya.resmen yapabileceğimiz hiç bir şey yok denilerek geri gönderildim.Suç bankanızın bir çalışanına ait,bu benim sorunum değil sonuçta ilgilenilmemesi halinde ilgili yerlere gideceğimden emin olun..

  • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sn Şemsi K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön