05 Eylül 2013

ING Bank Hesabımdaki Paradan İşletim Ücreti Almış!

Ben ING Bank dan kredi çekmiştim. Bugün hesap kartımdaki paranın olmadığını gördüm ve aradım neymiş efendim hesap işletim ücreti kesiyorlarmış ve benimde onlara borcum varmış. Benim haberim olmadan hesabımdaki parayı çekmişler. Hiç ne bilgi veriyorlar nede uyarı kendi kendileri at koşturuyorlar. Bir de tehdit eder gibi fatura talimatı verilecekmişim. Bunu bana daha önceden niye söylemediniz?

Yoksa her ay benden bu parayı keseceklermiş. Hakkımı bütün platformlarda arayacağım. Sizden de yardım bekliyorum.

Mehmet 75 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Mehmet Murat Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mehmet09 Eylül 2013

    kesinlikle bir daha bu bankaya adım atmayacam çevremdekileride uyaracam

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Mehmet Murat Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön