06 Nisan 2013

ING Bank Hesabıma Yatan 1000 TL Parama 10 Gün Sonra Çekerken 60 TL Hesap İşletim Ücreti Kesti!

ING Bank hesabıma yatan 1000 TL paramı çekmeye gittiğimde 60 TL hesap işletim ücreti kesti. Hem benim paramı kullanıyor, hem haraç alıyor. Ses çıkarmadıkça bir yerlerden yoluyorlar vatandaşı, ama bütün ortamlarda şikayetimi anlatacağım. Ayıptır yahu 1000 TL paraya 10 gün içinde 60 TL kesinti, bana faiz vereceğine para kesiyor. Ama bundan sonra benim için ING bank yok, kapısının önünden bile geçmeyeceğim.

Faruk 81 Okunma

Cevaplar

 • Faruk 04 Temmuz 2015

  Yapmiş olduğunuz haksizliğa karşi istediğiniz süslü lafi edin. Ben bütün ING Bank hesaplarimi kapattım

 • Faruk 14 Nisan 2013

  ING Bank hesabıma yatan 1000 TL parama 10 gün zarfında 60TL hesap İşletim ücreti kesti.

 • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

  Sn Faruk M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

  Sn Faruk M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön