28 Şubat 2013

ING Bank Hesabıma Bilgim Dışında Destek Hesap Tanımlaması!

26.02.2013 tarihi akşamı gsm hattıma gelen mesaj Destek hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacak olup ,aylık 3.99 tl.(Bsmv hariç)olarak ücretlendirilecektir. Mesaj bilgisi aldım.Hesabımı kontrol ettiğimde 250 tl limit tanımlandığını gördüm.

Destek Hesap başvuru talebim olmadan veya bilgi verilmeden yapılan böyle bir uygulamayı Ing bank temsilcisi 0850 2220600 yaptığım görüşme,gerek hesabımın bağlı şube ile görüşme,ayrıca Ing bank iletişim bölümünden yazılı şikayetim hiç bir çözüme ulaşmamıştır.

Yani yaptıkları bir işlem için şube şube sıra bekleyip müşterilere ve tarafıma eziyet halini almıştır.İnternet bankacılığı hesap kapama böyle bir uygulama bulunmuyor.

Metin 714 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Mart 2013

    Sn Metin E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Metin 02 Mart 2013

    Kendim ilgili şubeye talimat yazısı gönderdim,akabinde 250 tl. limit kaldırılmış 2 ayrı İban numaralı hesap bulunuyor yani limit silinmiş hesap kapatılmamış.

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Metin E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön