29 Ağustos 2013

ING Bank Hesabım Olmadığı Halde Bana Ekstre Yolluyor!

ING Bank yaklaşık 6 aydır bana hesap ekstresi yolluyor. Ancak benim bankayla bırakın hesap açtırmayı telefonla dahi bir görüşmem olmamıştı. Bankanın şubesine gidip bunun neyin nesi olduğunu sorduğumda bilmediklerini bankada hesabımın bulunmadığını harcama yapmadığımı ancak posta işlemlerinden dolayı borç oluştuğunu söylediler.

Onu kapatmak isteyince hesabınız yok kapatamayız dediler. İstanbul'u arayın dediler. Onu da yaptım onlar da geri şubeye yönlendirdi. Çıldırmamak işten bile değil. Bu bankadan şikayetçiyim. Durumumun çözülmesini istiyorum.

Recep 36 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Recep M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Recep03 Eylül 2013

    En kısa süre ne kadar oluyor acaba? 4 gün geçti benimle iletişime geçen kimse yok. Hem şubeye gittim hem de çağrı merkezini aradım. Şube müşteri hizmetlerine yönlendiriyor, müşteri hizmetleri de şubeye yönlendiriyor. Mükemmel bankacılık diye buna derim. Sorunum çözülmedi bildirmek isterim. Eğer benimle bir temas olursa buraya yazacağım.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sn Recep M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön