14 Ağustos 2014

ING Bank Hesabım Kapatılmıyor.

2 hafta önce, ING Bank Çekmeköy şubesine gidip, destek hesabımın ve günlük hesabımın kapatılması için talimat vermiştim. Güneşli şubesine dilekçe ile talimat verilecek ve hesap kapanacaktı. İnternet online işlemlerden kontrol ettiğimde hesap açık görünüyor yani kapatılmamış. Güneşli şubesini telefonla arıyorum ve ulaşamıyorum. Oysa hesabın gün içerisinde kapatılacağını banka görevlisi söylemişti ve hesap işlem ücreti oluşmaması için kapatmak istiyorum ihtiyacımda olmadığını da belirtmiştim. Öncesinde kredi kartımı da kapattırmıştım. İnternet online işlemlerden baktığımda hesabımla beraber, kredi kartımı da görebiliyorum.istediğim özetle kredi kartı kapatma ve hesap kapatma yapılmamış görünüyor.

Süleyman 669 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Süleyman G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/08/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Süleyman G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 15/08/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Süleyman G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön