18 Ekim 2016

ING Bank Hesaba Yansımayan EFT...

ING Bank'a yaptığım EFT 4 saat geçmesine ve 2 kez çağrı merkezi ile görüşmeme rağmen hala hesabıma yansımadı. Sözüm ona internet bankacılığı ama işlem 4 saatte tamamlanamıyor. Bunların sistemi internet bankacılığı değil orta çağ bankacılığı sanırım. Diğer bankalarda internet işlemi anında karşı hesaba yansır. ING Bank'ta ise her işlem sinir harbi.

Nejla 685 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Nejla S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Nejla S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön