11 Nisan 2013

ING Bank Her Şeyden Para Alıyor!

ING Banktan kredi çektik diğer bankalara oranla faizi daha makul diye fakat anladık ki farklı, krediyi erken öderseniz paranı krediyi ödeyemez çünkü hesap işletim ücreti kesilir ha tamam dersiniz günü gelince gidip yatırayım atm den yatıramazsınız maden mi kendi kredi borcunuzu ödemek için bankamatikten 5 TL ücret alırlar.hepsine tamam dedim , ama borcumuzun bitmesine 2 buçuk ay kala gidip krediyi kapatayım dedim kalan 2 taksit tutarı 856 TL ama kapatma tutarı 962 TL .

Kerem 94 Okunma

Cevaplar

  • Kerem 22 Kasım 2016

    Sakın bu bankayla çalışmayın sakın ne bireysel ne ticari ben pişmanım siz olmayın

  • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sn Kerem T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, tarafımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sn Kerem T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön