22 Nisan 2014

ING Bank Her Ay Kesinti Yapıyor.

İNG Bank'tan çektiğim 10250 tl tutarındaki kredimin 8342 tl'sını hesabıma yatırdım. Yatırırken benden 30 tl civarında hesap işletim ücreti kesildi. Hemen akabinde bir hafta içerisinde 15 tl civarında tekrar ücret alındı . Bu ücret her ay tekrarlanacak olduğunu söylediler ayrıca bana bir kredi kartı bir bankamatik kartı göndereceklerini söylediler, iki tanede otomatik ödeme talimatı aldılar. Müşteri hizmetlerini aradığımda kişeye ulaşamadım. Kredi borcumu öderken de beni tehdit eder gibi ödeme talimatı vermezsem her ay için benden 10 tl para keseceklerini söylediler. Bu konuda yardımınızı bekliyorum.

İbrahim 155 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi07 Mayıs 2014

  Sn İbrahim C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • İbrahim22 Nisan 2014

  ben gündüz işte oluyorum aksam aramanızı rica ederim

 • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2014

  Sn İbrahim C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 22/04/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2014

  Sn İbrahim C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön