13 Ağustos 2015

ING Bank Her Ay Hesap İşletim Ücreti!

Ben ING Bank'dan iki ayrı kredi kullandım. Şimdiye kadar da düzenli bir şekilde ödemeye çalıştım ama bugün öğreniyorum ki her ay hesap işletim ücretine tabir tutulmakta ne demek benim iki kredim olduğuna göre benden her ay 20 TL gibi yüksek miktarda bir hesap işletim ücreti de duymamıştım doğrusu. Artık ING Bank'la çalışmayı bırak yanından bile geçmem.

Duygu 290 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Duygu K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 13/08/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Duygu K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön