03 Mayıs 2013

ING Bank Hem Kartımdan Hem Destek Hesabımdan Aynı Fatura Ödenmiş!

Cep faturalarım ING Bank otomatik ödemedeydi. Ancak param olmadığı için faturaları ING kredi kartımla ödedim. Sonra ertesi gün aynı faturaları destek hesabımdan da çekildiğini gördüm . Banka aynen şöyle dedi bu parayı Türkcell'den iade istemeniz gerekir dedi. Türkcell'i aradım bizde tek bir ödeme gözükmekte diyor. Sonra yeniden bankayı aradım para gözükmüyormuş dedim. Banka da yapacak birşey yok biz online olarak takip edemiyoruz diyor . Aynı fatura tutarına hem kredi kartından faiz alınıyor hem destek hesaptan faiz alınıyor 220 tl'lik faturalar 240 tl'ye geliyor. Böyle birşey mı olur. ING Bankasında böyle şeyler süpriz değil artık, en yakın zamanda ayrılacağım şikayetçiyim.

Ahmet 101 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn Ahmet B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn Ahmet B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön