09 Ekim 2015

ING Bank Hediye Bonusu Kullanamadım.

Hediye bonus kampanyasından yararlanabilmek için 28.09.2015 tarihinde ING Bonus Kredi Kartı başvurusu yaptım. 06.10.2015 Tarihinde kartım elime ulaştı. 08.10.2015 Tarihinde ise hediye bonus kampanyasından yararlanabilmek için müşteri numarasını aradım.

Ancak bana bu kampanyanın sona erdiğini ve hediye bonusun alındığı söylendi. Halbuki hediye bonus kampanyasının bitiş tarihi ne bana gönderilen mesajda ne de kart başvurusu yapılırken bana belirtilmedi. Eksik bilgilendirme yapıldığı için insanlar mağdur oluyor. Bu sebepten dolayı 3 günlük ING Bank müşterisi olarak kartımı kapatma kararı alıyorum.

Nihal K. 47 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Müşteri Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Tilbe K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/10/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Müşteri Temsilcisi09 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Tilbe K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön