22 Ağustos 2013

ING Bank Hediye Bonus Karmaşası!

ING Bank 12/08/2013 tarihinde mobil şubeyi kullandığım için kartıma 10 TL bonus yükledi. 19/08/2013 tarihinde bu bonusu kullanarak 10,54 TL'lik bir alışveriş yaptım. Şimdi hesap hareketlerine baktığımda 20/08/2013 tarihinde daha önceden hediye edilen bu bonusun geri alındığını görüyorum. Sonuç olarak şu anda kartımda -5,46 TL bonus var.

Neden bu bonusu hediye ediyorsunuz madem geri alacaksınız sayın ING Bank?

Engin 53 Okunma

Cevaplar

  • Engin04 Eylül 2013

    Müşteri hizmetleri bonusu geri yükledi, "sistemsel" bir hatadan kaynaklanmış ...

  • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sn Engin N. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Sn Engin N. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön