03 Eylül 2013

ING Bank Hayır Kesinlikle Kart Aidatı Alınmayacak Dediler Bende İnandım!

Yaklaşık 2 senedir ING Bank müşterisiyim. 2 sene önce 5 bin TL gibi bir kredi kullanmak için başvurdum. Kredi için başvurduğumda bana "Zorunlu" olduğunu söyleyerek kredi kartı verdiler. Ben kredi kartı kullanmaya karşı bir insan olmama ve istemememe rağmen zorunlu olduğunu söyleyip verdiler. Kabul etmek zorunda kaldım ve alırken özellikle sordum "Yıllık Kart aidatı alınacak mı?"... Hayır kesinlikle alınmayacak dendi!

Ve evet geçtiğimiz günlerde "yıllık üyelik bedeli" ismi altında kart aidatı kestiklerini farkettim ve her şeyden ötesi öyle bir denk geldi ki, her ay tutturabilirlerse hesap işletim ücreti de vadesiz hesabım için kesiyorlar ve ben artık yeter diyorum...

Mahir 66 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sn Mahir Eray E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sn Mahir Eray E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön