22 Ekim 2016

ING Bank Hayat Sigortası İadesi.

36 ay vade ile almış olduğum kredimin ilk taksitini ödedikten sonra tüm borcumu kapattım. Hayat sigortasının iadesi için 07.10.2016 tarihinde dilekçe verdim. İade sürecim için bilgi almak istiyorum başka sigorta firmasına yönlendiriliyorum ve aradığımda bankanızın henüz hayat sigortanızın kapatılma talebinin gelmediği söyleniyor. Lütfen bu konuyu araştırıp geri dönüş sağlayınız.

Halil 440 Okunma

Cevaplar

 • Halil 02 Kasım 2016

  İlgili şikayetim çözüldü teşekkür ederim.

 • Halil'in Teşekkür Mesajı02 Kasım 2016

  Para iadem yapıldı teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi28 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Halil M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Halil 27 Ekim 2016

  Şikayetim hala sonuçlanmadı bu konuda bilgi verebilir misiniz?

 • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Halil M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön