28 Ocak 2014

ING Bank Hayali Hesaba Hesap İşletim Ücreti Kesti!

ING Bank İzmir Yenigün şubesinden iki yıl önce bir kredim vardı. Hayali bir hesaba hesap işletim ücreti kesilmiş haberim olmadan. Aralık 2014 yılında tekrar kredi çektim ilk taksitini yatırdığımda şöyle bir durum la karşılaştım daha önce ki kredimin hesap ücreti birikmiş ödediğim ilk taksitin parasından o hayali hesaba kesildi.

Ve şimdi diyorum ki; ben o paranın iadesini istiyorum. Haberim olmadan her ay bir hesap işletim ücreti birikmiş ve şimdi bana banka diyor ki iki fatura getirin otomatik ödemeye bağlayalım hesap işletim ücreti ödemeyin.

Ne alaka kredi çekerken böyle ayrıntıları söylemiyorsunuz sonra kafanıza göre para kesiyorsunuz. Valla bıktım şu banka işlemlerinden...

Gülnar 132 Okunma

Cevaplar

 • Gülnar'ın Teşekkür Mesajı31 Ocak 2014

  ing bank ilginize teşekkür ederim çözüme çabuk ulaştığınız için

 • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sn Gülnar K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sn Gülnar K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 29/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

  Sn Gülnar K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön