04 Mayıs 2013

ING Bank Havale Yapamıyor!

İngbank erzurum şb.de bulunan hesabıma **** tarafından aktarılan paramın menemen ***** şb.de kullanmış olduğum kredimi kapatmak için yaptığım tüm girişimlere rağmen tam bir iş günü içinde, bir türlü havale/eft yaptıramadım. ingbank izmir/karşıyaka çarşı şb.nden iki defa email gönderilmesine rağmen erzurum şb. kesinlikle işlem yapmadı.

Ayrıca en az 25-30 kez telefon etmeme rağmen bilgisayar kaydı beni saatlerce oyaladı. bir sürü telefon parası ödemek zorunda kaldım. erzurum ingbank tlf.no:44****8'dir. ayrıca cuma günü olması nedeniyle yaklaşık 37 bin tl.nın vadesiz hesapta kalması, kapatamadığım kredinin işleyen en az 3-4 günlük faizi nedeniyle mağdur edildim.

Mehmet 399 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn Mehmet E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/05/2013 tarihinde Erzurum Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmış olup e-mail gönderimi yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sn Mehmet E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön