02 Mayıs 2015

ING Bank Havale Ücreti!

2 gün önce hesabımdan havale yapmam gerekti banka Turuncu hesapta olan hesabımdan 400 TL için 3,90 krş. havale ücreti kesti. Hani siz dememiş miydiniz havale işlemlerinde ücret alınmayacak diye? Nedir bu şimdi kılıfına uydurulmuş komisyon ücretimi?

D 225 Okunma

Cevaplar

  • D 06 Mayıs 2015

    Merhabalar, müşteri temsilciniz ile görüşmemiz neticesinde Bana bilgi verilmeden Havale ücreti kesilmiştir. Ben Yaptığım bu Havale ücretlerimin tarafıma iade sini talep ediyorum. Müşterisi olduğum banka bana sormadan nasıl para kesiyorsunuz? İlla kredi kartı almak zorunda mıyım hayır almaycağım Kredi kartınızı bu şekilde ise müşteri ilişkileriniz yarın hesabımı kapatacağım bilginize.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn D. Ali Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn D. Ali Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön