04 Ağustos 2014

ING Bank Harcama Öteleme Kampanyası Hakkında Yanlış Bilgi Verdi.

Ramazanda 3 ay erteleme kampanyası dahilinde 31 Temmuz'da kampanyanın son gününde çağrı merkezi ile görüşerek sms gönderdim ve yarım saat sonra alışverişimi yaptım. 03.08.2014'te çağrı merkezini aradığımda ekstremin kesilmiş olmasına rağmen ilk önce bu ay ödeme yapmayacağım, sonrasında konuyu üstelememe istinaden "talebiniz alınmıştır" şeklinde iletilen sms'ın yeterli olmadığı ve kampanya dışında bırakıldığım belirtildi.

Tekrar aradığımda muhasebeleştirme işleminin 1 Ağustos'a sarktığı için kampanya dışında bırakıldığım söylendi, mağaza ile görüşmem söylendi. Sonrasında kampanyanın 31 Temmuz'a kadar olduğu söylendi. Herhangi bir sonuç alamadım. Ayrıca personel son derece bilgisiz.

Koray 1.671 Okunma

Cevaplar

 • Koray'ın Teşekkür Mesajı26 Ağustos 2014

  ING Bank çözüm merkezi yetkililerine ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ederim. Talebim isteğim doğrultusunda gerçekleştirildi.

 • ING Bank Temsilcisi20 Ağustos 2014

  Müşterimiz Sn Koray A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 20/08/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Koray 12 Ağustos 2014

  Herhangi bir geri dönüş olmadı.

 • ING Bank Temsilcisi04 Ağustos 2014

  Müşterimiz Sn Koray A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön