20 Mart 2013

ING Bank Harcama İtirazı!

12. 10. 2012 tarihinde Gaziantep çöçelli kömürcülük'ten 1. 810 tl tutarında apartman yöneticimizin antlaşması üzerine ING Bank bonus card'tan 5 taksitli harcama yaptım. Ancak Çöçelli kömürcülük kömürümüzü teslim etmedi. Bürosuna gittiğimde ise bürolarını kapatıp insanları yanıltıp kaçtıklarını öğrendim. Hiçbir telefona da cevap vermiyorlardı. Bende bunun üzerine 11. 01. 2013 tarihinde ING Banka başvurarak harcamanın iptali istedim. Ancak uzun süreli ve defalarca görüşmemize rağmen harcamayı iptal etmeyip onlarda beni bir kere daha yanıltmış oldu. Çünkü alt komşum bu harcamayı Y**** bankasından iptal ettirebilmişti.

Orhan 150 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Mart 2013

    Sn Orhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn Orhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön