03 Mart 2016

ING Bank Haksız Yıllık Üyelik Bedeli Ücret Kesimi Yaptı.

ING Bonus kredi kartı kullanıcısıyım. Kredi kartını alırken defalarca sormama rağmen, 8 adet otomatik ödeme talimatı vermem ile birlikte kesinlikle kartlardan ücret alınmayacağını söylemişti harbiye şubesi banka çalışanları. , bu ay gelen ekstreme yansıyan 82,50 TL bir ücret var. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise yeni bir uygulama olduğu söyleniyor. Bu uygulamadan bizim neden haberimiz yok? Bu güzel! Banka, posta ya da mail yolu ile bildirmiş. Ben öyle bir yazı ya da mail almadım. Bütün sosyal medyada internet ortamında ve herkese bu konu hakkında bilgi vereceğim. Satarken ücretsiz diye söyleyip, sonradan 82.50 TL para kesiyorsunuz. Bu kadar insanı saf yerine koymasın bankanız!

Hasan 42 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 04 Mart 2016

    Arkadaşlar geçtiğimiz senede böyle bir durum ile karşı karşıya kalmıştım. Yine buradan şikayet ettim. Ve kesilen haksız kullanım ücretini geri iade ettiler. Siz 08502220600 aradığınızda yaklaşık 10 dk bekleyip operatör ile konuşuyorsunuz ve operatör bilmiş bilmiş geri ödeme söz konusu değil diyor sizin sinirlerinizi harap ediyor. Kesinlikle vazgeçmeyin her siteye foruma şikayet dilekçesi yazın. Olmadı tüketici mahkemesine online dilekçe yazın gönderin (2 dk.) ama asla hakkınızı yedirmeyin. Türk milleti hakkını yedirmez. Benim paramı geri iade ettiler. Bu ay telefon faturama ilave 30 TL gelecek belki ama hakkımı yedirmedim. Sizde yedirmeyin lütfen şikayet edin. İyi ki varsın Şikayetvar.com

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Hasan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 04/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Hasan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön