25 Nisan 2013

ING Bank Haksız Yere Kesilen Hesap İşletim Ücreti!

Aralık ayında ING Bank'tan kredi kullandım. Ödemelerimi düzenli yapmama rağmen 2013 Nisan ayında kredimi ödemediğime dair bir sms aldım. Telefonla Ankara Dikmen şubesini aradığımda, hesabımdan hesap işletim ücreti alındığı için yatırdığım paranın eksildiği ve krediyi ödemeye yetmediği söylendi.

Bu ücretten kurtulmak için fatura ödeme talimatı vermem gerektiği tarafıma bildirildi. Kredi verilirken hiç bahsedilmeyen bu ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici mahkemesine giderek zararımın karşılanması için her türlü hakkımı arayacağım. Bu haksız kesilen tutarı alsam da almasam da bir daha da ING Bank ile asla çalışmayacağım.

Fatih 81 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sn Fatih Mehmet U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sn Fatih Mehmet U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön