27 Ocak 2014

ING Bank Haksız Yere İşletim Ücreti Alıyor.

ING Bank'tan 500 TL destek kredisi çekip bir hafta içeresinde tüm borcumu geri ödedim ve hiç borcumun kalmadığını belirttiler ve bende hesabımın kapandığını düşünerek tekrar sorgulamadım, bana herhangi bir borcum olmadığına dair dekont da verildi 1 yıl sonra gazetede okuduğum bir haber üzerine bankayı aradığımda; 2 yıldır kullanmadığım ING Bank hesabımın 30,30 tl borcu olduğu ancak hesabımın dondurulmuş olduğu bilgisi benimle paylaşıldı. Kullanmadığım hesabın ücretini ödemek zorunda değilim. Bilgi verilmediği için bu borcu kabul etmiyorum borcun iptal edilmesini istiyorum. Banka yetkililerinden yaşamış olduğum bu mağduriyetin giderilmesini talep ediyorum.

Zekeriya 64 Okunma

Cevaplar

 • Zekeriya 01 Şubat 2014

  Müsteri hizmetleri; benden talep edilen ücretin alinmayacagini bildirdiler umarim o şekilde olur

 • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sn Zekeriya Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Zekeriya 28 Ocak 2014

  Banka tarafindan hiçbir yetkili ; mağduriyetimin giderilmesi adina herhangi bir işlem yapmamiştir.iletişim bilgilerimi verdim hiçkimse iletişime geçmedi malesef...

 • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sn Zekeriya Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön