15 Şubat 2014

ING Bank Haksız Yere Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

ING Bank tarafından 6.12.2013 tarihinde hesabımdan işletim ücreti adı altından kesinti yapılmasına binaen müşteri temsilcisini aradım. Bankanın kurumumuz ile olan sözleşmesinin bittiğini ve bu nedenle tahsilat yapıldığını 2 fatura ödeme talimatı vermem halinde işletim alınmayacağını beyan etmeleri üzerine 2 talimat verdim. Ancak Şubat 2014 ayı gelmesine rağmen hala işletim ücret kesintisi yapılıyor.

Her kesintiden sonra telefon etmeme rağmen geçmişten geldiği ve bu kesintinin son olduğu söyleniyor ama bir türlü bitmek bilmiyor. Müşteri temsilcileri konuya vakıf değil yetkili birisini istiyorum. Yetkililer mazeret göstererek telefona çıkmıyor. Mail göndermeme rağmen cevap vermiyor. Bildirim no:254823.

Kadir 158 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2014

  Sn Kadir E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Kadir18 Şubat 2014

  17 Şubat 2014 tarihinde banka tarafından şahsıma herhangi bir arama yapılmamıştır. 18 Şubat 2014 tarihinde banka tarafından telefonumun aranmaya çalışması şöyledir. Masa üzerinde duran telefon çalmadan sadece 1-2 sn. ekran ışığı yanmış ve sönmüştür telefona baktığımdan ingbank tarafından sadece çok kısa bir süreliğine çağrı gönderildiği tarafımdan tespit edilmiştir. Arayıp ulaşamadıklarından kastettikleri bu olsa gerek.Sanırım kontörleri kalmadı aramamız çağrı bırakıyorlar...

 • Kadir17 Şubat 2014

  Firma tarafından kesinlik arama yapılmamıştır. Yalan beyanda bulunulmaktadır. Arama yapılan saat bilgisinin bildirilmesini talep ediyorum. Banka kendi reklam ve hizmet satışı altında aramalarında bize ulaşıyor da nasıl oluyorda bilgi aramalarında ulaşamıyor?

 • ING Bank Temsilcisi17 Şubat 2014

  Sn Kadir E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 17/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi15 Şubat 2014

  Sn Kadir E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön