15 Şubat 2014

ING Bank Haksız Ücret Talep Ediyor!

18/04/2011 tarihinde ING Bank'dan ihtiyaç kredisi çektim. Ve o tarihten bu yana düzenli bir şekilde ödememi yapmaktayım. Ve bu sene hesap işletim ücreti olarak bana 180 TL ödemem gerektiği bildirildi.

Ben bu ödemeyi yapmak istemiyorum ve itiraz ediyorum. Kendim zaten askeri ücretle çalışıyorum ve kıt kanaat geçiniyorum. Haksız yere bu borcu ödemek istemiyorum ve şikayetimin göz önün de bulundurulmasını rica ediyorum.

Hatice 125 Okunma

Cevaplar

  • Hatice'nin Teşekkür Mesajı19 Şubat 2014

    Sorunumu çözdüğünüz için teşekkür ederim. İNG bankasından gayet memnun olduğumu ifade etmek istiyorum. Teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sn Hatice B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sn Hatice B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön