11 Mayıs 2015

ING Bank Haksız Ücret Alıyor!

Babamın maaş taşıma işlemi için alınan 2 çeyrek altını ödememize rağmen babamdan tekrar istenilmiş ve fazladan para istenilmiş bu kadar hukuksuzluk olamaz resmen yanıltma ve hala borçlusunuz deniliyor. 2 defa ek hesaplarını sıfırlamamıza rağmen hala çeyrek altın borcunuz deniliyor.

Şube İzmir Karabağlar yeşillik caddesinde. En kısa zamanda ING Bank ile olan tüm ilişkimi sonlandıracağım. Müşteri memnuniyeti iyi değil elini veren kolunu alamaz durumu söz konusudur.

Cüneyt 223 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Cüneyt Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Cüneyt Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön