09 Ocak 2014

ING Bank Haksız Para Kesiyor!

İNG bank İstanbul imes şubesinde hesabım var ve kredim olduğu için hesabım aktif. Benden yıllık hesap işletim ücreti 49 TL. ve kredili hesabımdanda 60-70 TL arası gecikme bildirim ücreti adı altında para kesmişler. Benim kredili hesabım 1 ay gecikmeli ve zaten gecikmeli olsada ben o geciktirdiğimden dolayı faizini ödüyorum.Neden benden ayrıca gecikme bildirimi diye para kesiyorlar. Resmen haksız kazanç sağlıyorlar. Nereye şikayet edilecekse tüm her yere müracaat edeceğim.

Bahadır 87 Okunma

Cevaplar

 • Bahadır'ın Teşekkür Mesajı28 Ocak 2014

  banka sadece hesap işletim ücretini iade etti. bunu iade eden bayanada ayriyeten buradan tşk. ediyorum. geri kalan bildirim adı altında kesilen para iade olmadı.

 • ING Bank Temsilcisi17 Ocak 2014

  Sn Bahadır E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi16 Ocak 2014

  Sn Bahadır E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 16/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi09 Ocak 2014

  Sn Bahadır E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön