03 Mayıs 2016

ING Bank Haksız Kredi Kartı Ücreti Tahsilatı...

ING Bank'tan 2013 yılında kullandığım çok küçük miktarlı kredi ile beraber (krediyi zamanından evvel kapattım) "kesinlikle hiçbir zaman kart aidatı/yıllık ücreti olmayacak" denerek ING Bank Bonus Kart verildi. Uzun dönem kullanmadım, bir ara küçük limitli internet alışverişi yaptım; ancak o kadar çok ING Bank tarafından arandım ve benim işim düştüğünde de o kadar ilgisiz kalındı ki sonunda, ING Bank ile olan tüm irtibatımı kesmek için şubeye gittim ve kestim. Bonus'u sadece telefondan kapatabileceğim söylendi ve beni çok ilgili bir hanımefendi arayarak bir şekilde ikna etti, ki yine aidat olmayacağı vurgulandı. Bu ay gelen ekstremde ise aidatı görüp çağrı merkezini aradığımda "istediğim her tür yasal yola başvurabileceğim, bu aidatın kesilmesi gerektiği (!) " hesaplarımı kapattığım için durumun olduğu aptalmışım gibi anlatıldı. Bu yaklaşım, bizi yolunacak kaz sanmaktır...

Kaya 118 Okunma

Cevaplar

  • Kaya'nın Teşekkür Mesajı09 Mayıs 2016

    Banka anında aksiyon aldı, beni SMS ile mail ile bilgilendirdi, aidatı kaldırdı. Teşekkür ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Kaya Ali S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Kaya Ali S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön