25 Ağustos 2014

ING Bank Haksız Kazanç Sağlıyor.

ING Bank'ta aylardır kullanmadığım bir hesabım bulunmakta ve 350 değerinde bir artı para tanımlı idi. Bu limitin kapatılması ve hesabın iptali işlemleri için telefon ile bankayı arayarak taleplerimi sundum. Artı para hesabım kapatildi ama hesabımda 17 kuruş bir borcum olduğunu söylediler. Borcunuzu kapatın hesabı kapatalım denildi.

Ben başka bankadan 5 tl eft yaptım ve tekrar arayarak hesabımın borcu olmadığında dolayı artık kapatılması istememe rağmen bugün ING Bank'tan aranarak hesabımın kapatılmadığını gene 19 kuruş borcumun olduğunu öğrendim. 5 liraya ne olduğunu sorduğumda hesap işletim ücreti olduğunu öğrendim. Şimdi bir daha 5 lira göndereceğim gene hesap işletim ücreti çıkacak.

Önder 1.612 Okunma

Cevaplar

  • Önder'in Teşekkür Mesajı27 Ağustos 2014

    ing bankasına teşekkür ediyorum tüm kesilen ücretleri geri iade ettiler

  • ING Bank Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Önder A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/08/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Önder A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön