30 Ocak 2014

ING Bank Haksız Kazanç!

ING Bank'tan çekmiş olduğum krediyi bugün itibaren kalan 7 aylık borcumu kapattım banka kredi hariç 50 tl benden hesap işlem ücreti aldılar.Ayrı dekont karşılığı bu alınan paranın benle ilgisi olmadığı söyledim memur arkadaşa benim daha önce böyle bir şey olmadığı söyledim, benim çekmiş olduğum 2 tane krediden kesilen paralarımın iadesini istiyorum.

Şevket 44 Okunma

Cevaplar

  • Şevket 03 Şubat 2014

    teşekür ederim veznedeki arkaşlar yardımcı olursa sevinirim ev kredimide ing den kullanacağım birde iadeyi nezaman alabilirim

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Şevket B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Şevket B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön