06 Mayıs 2013

ING Bank Haksız Kazanç!

Otomobil kredisi aldım. 2 Mayıs 2013 tarihinde gecikmiş olan kredimi 880 TL olarak yatırdım. Bugün yeniden aradılar ve hala gecikmede göründüğümü söylediler. Oysa ben tam 4 gün önce yatırdım Üstelik ihtarname çekmişler. Zamanında yatırdığım halde neden çekildiğini sorduğumda 50 TL hesap işletim ücretinin çekildiğini söylediler.

Her türlü uyarıyı beni telefonla arayak neredeyse usandırıncaya kadar yapan müşteri temsilcileri konu bankaya daha çok haksız kazanç elde etmek ise nedense sessiz kalıyorlar. Benim hesabım yok sadece otomobil kredisi aldım niye hesap ücreti kesiliyor.

Gişe görevlisi neden beni uyarmıyor ve durduk yere bana ihtarname çekiliyor. Neden ayrıca bunun için ödeme yapıyorum.

Ahmet 82 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet15 Mayıs 2013

    Banka personeli Merve Hanım, konuyla ilgili detaylı bilgi verdi. Yanlış anlamadan kaynaklanan sorunu aynı gün içinde çözdü. Tüm sinirli ve sert tavrıma karşın nezaketini, kibarlığını hiç bozmadı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak konuyu tüm sakinliğiyle çözmeyi başardı. Teşekkür ediyorum. Şikayetvar.com a da teşekkür ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn Ahmet Yaşar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sn Ahmet Yaşar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön