26 Nisan 2013

ING Bank Haksız Kazanç!

Aldığım krediyi şimdiye kadar bir defa bile ödemeyi aksatmadım. Bugün ödeme sırasında hesap işletim ücreti talep ettiler. Yaklaşık 50 tl olduğunu ( yanlış hatırlamıyorsam 48 küsür tl) ve otomatik ödeme talimatı vermezsem tahsil edileceğini söylediler. İhtiyacım olan para için kredi çekiyorum ve faiziyle ve fazlasıyla zaten geri ödüyorum.

Bu hesap geri ödeme planı için açılmışken sanki başka işler için kullanılıyormuş gibi hesap işletim ücreti almanız tamamen haksız kazanca giriyor. 2 yıl önce de KKDF'de haksız yere artışla aldığınız fazla paralar gibi. Hesap işletim ücretiyle ilgili sorun çözülmezse hem bu hem de KKDF'den alınan fazla para için tüketici hakem heyetine başvuracağım.

M.bahadır 89 Okunma

Cevaplar

  • M.bahadır 29 Nisan 2013

    Arayıp sözleşmemi göremediklerini ama bu yıl aldığım krediyi geri ödemek için açılan hesaptan işletim ücreti keseceklerini bildirdiler. şu sorularıma cevap veremediler. 1) sözleşmemde var mı ki kesiyorsunuz? sözleşmenizi göremiyoruz dediler 2) 3 yıldır olmayan uygulama niye şimdi? Bu yıl almaya karar verdik( keyfiyete bakarmısınız) bunların üstüne otomatik ödeme talimatı verirseniz sileriz dediler.. görüldüğü gibi tamammen keyfi uygulama ve haksız kazanç. şimdi bu konuşma çözüm mü olmuş oluyor

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn M. Bahadır Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sn M. Bahadır Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön