01 Mart 2016

ING Bank Haksız Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

ING Bank Kayseri - Sivas Caddesi şubesinde bulunan hesabımdan haksız yere hesap işletim ücreti kesildi ve başvuruma olumsuz cevap verilerek iade edilmedi. Daha önceden benzer durum olduğunda Tüketici Hakem Heyeti vasıtasıyla bedeli aldım. Ancak bu tutarı bankanın direkt ödemesini talep ediyorum.

İbrahim 73 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim'in Teşekkür Mesajı02 Mart 2016

    Kısa sürede çözüm getiren banka temsilcisine teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi02 Mart 2016

    Müşterimiz Sn İbrahim D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Mart 2016

    Müşterimiz Sn İbrahim D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön