23 Mart 2013

ING Bank Haksız Hesap İşletim Ücreti Alınmış!

Tüm açık olan hesap. dilekçe vererek kapatmama rağmen **** kurumu tarafından konut ön biriktirim fonundan bana ait olan paramın kabulünü (tüm hesaplarımın kapalı olmasına rağmen) yaparak yani bu demek oluyor ki hesap sahibi olmaksızın bir başkası tarafından sizin adınıza kapalı olan veya hiç olmaya bir hesap açılıp adınıza bankada işlem yapılabiliyor.

Bu işlemler sonucunda şahsımdan önce 37 tl ve daha sonra 13 tl geriye dönük hesap işletim ücreti alınmıştır. Ben itirazımı ING BANK ANKARA BAKANLIKLAR ŞUBESİ'ne itirazımı yapmama rağmen beden toplamda 37+13=50 tl. hesap işletim ücreti kesilmiştir.Benim isteğimin dışında kapalı olan banka hesabına EFT yi kabul ederek haksız yere işlem ücreti alınmış.

İrfan 83 Okunma

Cevaplar

 • İrfan 29 Mart 2013

  ING BANK MÜŞTERİ HİZMETLERİNE KISA SÜREDE KONUYLA İLGİLENİP;KISA SÜREDE OLUMLU OLARAK SONUÇLANDIRDIKLARI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM+++++++++++

 • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2013

  Sn İrfan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

  Sn İrfan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 25/03/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi23 Mart 2013

  Sn İrfan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön