24 Nisan 2013

ING Bank Haksız Faiz Ücreti Alındı!

Ing bankın bir müşterisiyim. Şubat ayında bankadan bir kredi çektim ve bunun dışında başka bir hesabım yok bankada. ödeme tarihinden önce Ing bank hesabıma ödeme tutarım kadar para transferi yapmaktayım.ancak nisan ayında hesabımda para olmasına rağmen ödemem gerçekleştirilmemiş. Üstelik birde faiz tutarı eklenmiş.yetmiyormuş gibi internet bankacılık hesabım bloke edildi. Telefon görüşmemden sonuç alamayınca Avcılar şubesine giderek durum hakkında bilgi istedim. Gerçekleşmeyen ödeme ve bloke hesap hakkında tek bir açıklama yapamadılar ve benden HAKSIZ FAİZ ücreti kestiler. Bu da yetmedi her ay 7,5 liralık hesap işletim ücreti keseceklerini,iki adet otomatik ödeme talimatı verirsem iptal edeceklerini söylediler.

Yunus 111 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn Yunus E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sn Yunus E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön