11 Nisan 2013

ING Bank Haksız Alınan Para!

Kırşehir şubesinden kredi aldım, fakat bana krediyi verirken banka da çalışan personel bana bu alacağım kredinin masrafsız ve hiç bir ücret talep edilmeden verileceğini söylemesine rağmen 4. taksitimi 05. 04. 2013 tarihinde ödediğimde bana ek olarak 49. 98 tl hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bu kesilen para haksız alınmıştır ayrıca benim ve babamında bankanıza ait kredi kartı kullanıyoruz bu işlem sonuç vermezse de biz bu kartlarımızı da iptal edeceğimizi bildirir gereğinin yapılmasını rica ederim. .

Hüseyin 62 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Hüseyin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sn Hüseyin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön