02 Aralık 2013

ING Bank Hakem Heyeti Kararlarına Uymuyor!

Telefonla bilgi verildi evet. 1. 890 TL yi ödemeyeceklerini, 550 TL yapılandırma masrafı ve 367. 5 TL fek ücretinin iadesiyle ilgili heyet kararlarının kendilerine ulaşmadığını söylediler. Benim elimde kararların olduğunu ve bu kararları taraflarına ilete bileceğimi söyledim, onu da kabul etmediler. İlgili hakem heyetince kararların kendilerine gönderilmesi gerekiyormuş.

Yani ING Bank'ın ilgilenmesi böyle! Ama vazgeçeceğimi düşünüyorlarsa çok beklerler. Önümüzdeki birkaç gün içinde kararları bir avukata verip mahkeme ve icra yoluna başvuracağım. Bundan sonra da bu bankanın kapısından bile geçmem.

Gökhan 149 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan09 Aralık 2013

    Çözüm süreci diye bişey yok... Tek yaptıkları arayıp ödemeyeceğiz demek! Bende iki hakem heyeti kararını icraya, birini de mahkemeye verdim.

  • ING Bank Temsilcisi04 Aralık 2013

    Sn Gökhan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Aralık 2013

    Sn Gökhan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön