05 Eylül 2013

ING Bank Hadımköy Şubesi Telefonlarını Açmıyor!

ING Bank Hadımköy şubesini 4 ay önce almış olduğum krediyle ilgili bilgi almak için arıyorum. Çağrı merkezi konuyla ilgili detaylı bilgi veremediğinden şubeyi aramam gerektiğini söyledi. Sabah saat 10:00'dan beri en az 10-15 kere arama yaptım. 1'e basıyorum 4'e basıyorum, operatöre bağlan diyorum. 1 kişide telefonu açıp müşteriyle konuşayım demiyor. Şuan ki işim gereği Hadımköy'e de gitme imkanım bulunmamaktadır. Konuyla ilgili şube tarafından acil olarak aranmak istiyorum.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn Mehmet Bülent L. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mehmet05 Eylül 2013

    Şubeyi aramaya halen devam ediyorum ve ısrarla telefonu açan kimse yok. Şikayetim üzerine hala kimse geri dönüşte yapmadı!!! Acil görüşmem gerekiyor ve muhatabım olan kimse yok!!! Günümüz çağında hala şubeye mi gitmek gerekiyor yetkili biri ile konuşabilmek için!!!

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Mert Bülent L. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön