20 Nisan 2016

ING Bank Habersizce Adıma İşlem Yapıyor...

ING Bank'tan 20.000 TL ihtiyaç kredisi çektim. 3-4 ay sonra krediyi ve hesabımı kapatma talimatı verdim. Komple kapattırdım. Fakat, aradan 15-20 gün sonra aradılar. 5 TL civarı bir borç var havale edin dediler. Havale ettim. Aradan 6-7 ay geçti bugün yene aradılar. 1,64 TL borcunuz var dediler onu da yatırdım. Hesabımı kapatmamışlar, üstüne üstün adıma 2 tane çek karnesi açmışlar. Benim böyle bir talebim olmadı. Çek nedir, bilmem hayatımda hiç çek kullanmadım. İzinsiz bir şekilde, adıma bunlar nasıl açılıyor? Neden hesabımı kapatma talimatı verdiğim halde hesabım kapatılmıyor? 20 Bin TL'yi bir anda kapatan insan 4-5 TL'yi ödeyemez mi? 1-2 TL için bankalarda ki itibarım neden düşürülüyor? Şikayetçiyim. Hakkımı helal etmiyorum. Derhal kurumsal hesabımı kapatın. Adıma da izinsiz iş yapmayın dava edeceğim artık. Düşün yakamdan.

Yusuf 107 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Yusuf T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 21/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Yusuf T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön