24 Ekim 2016

ING Bank Habersiz Sigorta Yapmış.

Hiçbir bilgi verilmeden sigorta adı altından hesabımdan para çekilmiş. Ayrıca bankayı aramazsanız bu paranın niye çekildiğini bile anlayamazsınız. Dekont vermiyorlar, açıklama kısmına F24 diye bir şey yazmışlar başkada bir şey yok. Anca müşteri hizmetlerini arayınca öğrenebiliyorsunuz. Lütfen çekilen bu tutarı iade edin.

Selim 278 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Selim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Selim 31 Ekim 2016

  Çok kısa bir süre içerisinde iade yaptılar. Teşekkür ederim.

 • Selim'in Teşekkür Mesajı31 Ekim 2016

  Teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Selim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön