20 Mayıs 2014

ING Bank Habersiz Sigorta Yapıyor.

ING Bank'ın kredi kartını aldım ve o günden beri kartımdan otomatik olarak zürich sigorta diye bir ücret kesilmiş, bankayı aradığımda sigorta şirketine yönlendiriyor. Sigorta şirketi bankaya anlaşma var diye açıklama yapıyor. Bir de üzerine poliçeyi yeniliyorlar. Emeklileri ücretsiz kredi kartı diye reklam gelip sonra böyle haberinin bile olmadığı poliçeler yapıp yıllarca para kesmek de nasıl bir iş? Sigorta şirketi tarafından ne bir telefon ne bir evrak aldım ve hiçbir imza atmadım. Bankaların bu uygulamaları güven bırakmıyor ve ailece bankaya ait herşeyi kapatıp sigorta şirketinden de sonsuza kadar uzak kalacağız.

Sabriye 340 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Sabriye K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 23/05/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Sabriye K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön