24 Ocak 2014

ING Bank Habersiz İşletim Ücreti Alıyor.

Düzenli olarak ödemesini yaptığımING Bank 50 lira hesap işletim ücreti kesiyor ve benim haberim yok. Son 3 aydır krediniz ödenmedi şeklinde mesaj geliyor, çünkü yatan paradan hesap işletim ücreti kesiliyor ve kredi borcu bakiyesi yetersiz kalıyor. Müşteri hizmetlerindeki bayan umursamaz tavırlarla bunun yasal olduğunu söylüyor. Bu konu hakkında Yargıtay'ın emsal gösterilen kararı var. ING Bank'ın anlayışını değiştirmesi lazım. 7 senedir bu bankanın müşterisiyim ve borcuna en sadık müşterilerinden olmama rağmen bundan sonra hesaplarımı kapatıp kredi kartınıda iptal ettireceğim.

Çağatay 90 Okunma

Cevaplar

  • Çağatay01 Şubat 2014

    başlangıçta kesintinin sebebini öğrenmek için aradığımda çok ilgisiz ve umursamaz bir müşteri hizmetleri vardı karşımda ama daha sonra arayan hanımefendi gayet nazik ve kibar davrandı hem kesilen ücret iade edildi hemde kesilmemesi için ne yapmam gerektiğini anlattı.ilgisi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum ama banka olarak ıng'den soğudum.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Çağatay Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Çağatay Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön