30 Nisan 2016

ING Bank Habersiz İşlem Yapılmış!

Bankanızın müşterisiyim, bana haber verilmeden ya da bildirilmeden kredili mevduat hesabım iptal edilmiş. Bugün bir yerde yemek yerken hesabımı ödeyemedim. Tüm bankalardan kredili mevduat hesabı kullanıyorum ama hiçbir banka gecikmeden dolayı böyle işlem yapmadı. Yapacak olsalar bile önceden arayıp durumla ilgili bilgi verdiler. Acilen düzeltilmesini istiyorum.

Ümit 107 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Ümit S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/05/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Ümit S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön